Tur me Avion – Viene & Budapest – 299€

299 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 12 Sht 16:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
22 – 25 Shtator

29 Shtator – 2 Tetor

6 – 9 Tetor

►Në cmim për personin përfshihen:
– Transport vajtie – ardhje Tirana – Aeroporti Prishtines – Tiranes
– Fluturimi me avion Prishtine – Budapest – Prishtine
– Bagazhe 8 kg (çantë shpine me përmasa 40-30-20cm)
– Akomodimi per 2 nete ne hotel 3/4 yje ne Budapest
– Akomodimi per 1 nate ne hotel 3/4 yje ne Viene
– Mengjeset gjate qendrimit ne hotel
– Transporti dhe te shetitja ne Budapest, Brastislave dhe Viene
– Ciceron ne gjuhen shqipe gjate vendeve qe do te vizitojme
– Taksat Turistike

————————————————————
► Akomodimi dhe fjetja do të bëhet:
a) Dy netë ne hotel 3 / 4 Yje ne Budapest
b) Nje nate ne hotel 3 / 4 yje ne Viene

————————————————————
► Nisja do të bëhet në orën 4:30 të ditës së pare, nga Stadiumi Dinamo

► Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues ( Pashaporta) nuk duhet te jete i dëmtuar ose i thyer dhe të ketë më shumë se 3 muaj afat nga skadenca.

————————————————————
Ne cmim nuk perfshihen:
– Drekat dhe Darkat gjate diteve te udhetimit
– Hyrjet në monumente, muzeume, parqe dhe Kalate
– Bagazhet ekstra (10kg ose 20kg)
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Bileta autobuzi Gjermani 80 EUR
Udhëtim 4 ditor në Selanik Stamboll 99 EUR
LEFKADA PARGA JANINE 5 DITE 189 EUR
🐠Vendet e fundit #Riviera Shqiptare 3 dite 90€🐠 90 EUR
Në fillim