#Tur me Avion – Viene & Budapest – 289€

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 28 Sht 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 4 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

289 EUR

Komuna: Tiranë
#Tur me Avion – Viene & Budapest – 289€

UDHETIM ME AVION NE VIENE – BUDAPEST

DATAT: (Datat e mëposhtme janë 100% të konfirmuara)

6 – 9 Tetor

►Në cmim për personin përfshihen:
– Transport vajtie – ardhje Tirana – Aeroporti Prishtines – Tiranes
– Fluturimi me avion Prishtine – Budapest – Prishtine
– Bagazhe 8 kg (çantë shpine me përmasa 40-30-20cm)
– Akomodimi per 2 nete ne hotel 3/4 yje ne Budapest
– Akomodimi per 1 nate ne hotel 3/4 yje ne Viene
– Mengjeset gjate qendrimit ne hotel
– Transporti dhe te shetitja ne Budapest, Brastislave dhe Viene
– Ciceron ne gjuhen shqipe gjate vendeve qe do te vizitojme
– Taksat Turistike

————————————————————
► Akomodimi dhe fjetja do të bëhet:
a) Dy netë ne hotel 3 / 4 Yje ne Budapest
b) Nje nate ne hotel 3 / 4 yje ne Viene
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim