Thethi me cmim Promocional

0 LEK

Shitet nga: Fani Travel&Tours 06 Sht 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
VAZHDON DHE KETE JAVE GRUPI PER NE THETH 45 EURO PERSONI SIPAS PROGRAMIT TE GUSHTIT NE BAZE TE KERKESAVE QE NA VIJNE
DUAM TU VEJME NE DIJE QE JEMI PERSERI NE THETH 20-21 SHTATOR


Ne pagese jane te perfshira:
1. Transporti.
2. Akomodimi në han.
3. Ushqimi.
4. Guide shoqeruese nga agjencia.


Per me shume informacione kontaktoni ne:
Tel & Fax : ++ 355 42 467 594
Mob : ++ 355 68 22 89 009
Mob : ++ 355 67 25 30 672
Mob : ++ 355 69 57 57 133
web : www.fanitravel.com

E-mail : fani.travel.tours@gmail.com
: info@fanitravel.com
Fani Travel&Tours
0035542467594
Leaflet
Në fillim