Pushime ALL INCLUSIVE në Antalja për 398 €/personi

398 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 03 Maj 19:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Pushime ALL INCLUSIVE në Antalja për 398 €/personi 🌴. Nisja me 27 Maj (7 ditë). Nxitoni të rezervoni në: 📲+355 696153704
Në çmim përfshihet:
🍀Fluturimi vajtje-ardhje me charter
🍀Akomodimi ALL INCLUSIVE në Amelia Beach Resort 5*
🍀Transferta aeroport hotel aeroport
🍀Shoqërues Shqiptar!
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Vjeshtë në Janinë dhe Meteora: 49 EUR
 Viti i ri ne #Stamboll 4 DITE 119€ 119 EUR
Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, Ultra All 499 EUR
UDHETIM 5 DITOR PER PLAZH NE BUDVA dhe RIVIEREN E 149 EUR
Në fillim