Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë - €399

399 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 03 Maj 20:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Dita e Parë, 5 Maj 2016: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi direkt Podgoricë - Bruksel. Nisja në orën 16.05, Mbrritja në Bruksel në orën 18.35. Transferimi për në Bruksel. Shëtitje panoramike në Monumentet Kryesore të Qytetit. Transferimi në Hotel në Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 6 Maj 2016: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Dita e Tretë, 7 Maj 2016: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita e Katërt, 8 Maj 2016: Mëngjesi në Hotel. Transferimi për në Aeroportin e Brukselit. Fluturimi direkt Bruksel - Podgoricë. Nisja në orën 13.15. Mbrritja në Tiranë në orën 15.40. Transferimi me autobus nga Podgorica në Tiranë.

Me Shume Detaje: Në pagesë 399 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm dhe një bagazh 35 x 20 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
✳️Tiranë – Verona 60 Euro ❎Tiranë – Brescia 60 Eur 60 EUR
#Bileta autobuzi per ne #Bullgarine me pashaporta 50 EUR
#STAMBOLL 🏵 SUPER OFERTA 👉Cmimi 59€ 59 EUR
Hotel Corfu Maris Bellos 674 EUR
Në fillim