Boom.super Oferte Sherwood Breezes Resort.. 5*

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 03 Maj 19:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Boom.super Oferte Sherwood Breezes Resort.. 5*
Nisja 27 Maj vetem 629 Euro 6nete/7dite
Ne cmim perfshihen:
👉Fluturimi Tirane Antalya Tirane
👉Transferta Aeroport Hotel Aeroport
👉Akomodimi per 6nete/7dite
📞📞Nr. Telefonit: 042230668/0696056944/0696153704
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
#Bileta autobuzi per ne #Bullgarine me pashaporta 50 EUR
Viti i Ri në Rivierë Olimpike, 3 Ditë €129, 4 Ditë 129 EUR
Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 5 339 EUR
Vjeshtë në Pragë, 7 Ditë €239 CEKI / PRAGE 239 EUR
Në fillim