SARAJEVE 3 DITE 99 EURO

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 18 Tet 20:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 1 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
SARAJEVE 3 DITE 99 EURO
VIZITOHEN: SARAJEVE - MOSTAR - MEDJUGORE
DATA E UDHETIMIT:
29 Nentor - 1 Dhjetor

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHETIM ME AUTOBUS KOMOD TIRANE-SARAJEVE-TIRANE
*AKOMODIMI NE HOTEL
*MENGJESET DHE DARKAT
*SHOQERUES SHQIPTAR GJATE GJITHE UDHETIMIT
NE CMIM NUK PERFSHIHET
*GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE PROGRAM
*SIGURACIONI I JETES
*VIZITA TEK KRYQI NE MEDJUGORJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim