SARAJEVE 3 DITE 99 EURO

99 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 18 Tet 20:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
SARAJEVE 3 DITE 99 EURO
VIZITOHEN: SARAJEVE - MOSTAR - MEDJUGORE
DATA E UDHETIMIT:
29 Nentor - 1 Dhjetor

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHETIM ME AUTOBUS KOMOD TIRANE-SARAJEVE-TIRANE
*AKOMODIMI NE HOTEL
*MENGJESET DHE DARKAT
*SHOQERUES SHQIPTAR GJATE GJITHE UDHETIMIT
NE CMIM NUK PERFSHIHET
*GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE PROGRAM
*SIGURACIONI I JETES
*VIZITA TEK KRYQI NE MEDJUGORJE
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
☘️#Medugore-Mostar-#Ujevara Kravica 2 ditë 55€☘️ 55 EUR
MARTI MYRA 5 Kemer 465 EUR
☀👉🏖I LOVE TURKIZ IMPERIAL 5, Kemer Antalya 1 300 EUR
DHËRMI- DRYMADES – JALË 8 DITË €299 299 EUR
Në fillim