😎Porto Carras Sithonia 559 euro/personi😎

559 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 17 Pri 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
😎Porto Carras Sithonia 559 euro/personi😎

_Kenaquni me shume se cdo here kete vere😍
😎Porto Carras Sithonia 559 euro/personi😎
😍7 nete all inclusive 😍

Ne cmim perfshihet
🏩Akomodim ne dhome double superior me pamje nga deti
🍩☕Mengjeset, drekat, daarkat dhe pijet per periudhen e qendrimit🍷 ⚠Te vlefshme per rezervime deri ne 20 prill!
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Plazh në Dhërmi  Jalë 179 EUR
✳️Tiranë – Verona 60 Euro ❎Tiranë – Brescia 60 Eur 60 EUR
🍂🍁🍂Vjeshtë në #Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 26 599 EUR
#STAMBOLL 🏵 SUPER OFERTA 👉Cmimi 59€ 59 EUR
Në fillim