Paris 480 eur, Fluturim direkt udhetim me guide

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 17 Sht 15:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 7 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Tiranë
#Paris 480 eur, Fluturim direkt #Tirane-Paris, ekskursione me autobus

Paris, 3 Nete/4 Dite, Cmimi 480 Eur.
24-27 Tetor 2019, 3 Nete/4 Dite.
Nisja nga Tirana: 11.05 Arrin ne Paris 13.55 (Fluturim direkt)
Kthimi nga Parisi: 16.00 dhe arrin ne Tirane 18.40 (Fluturim direkt)
Ekskursione me autobuz dhe kembe, shetitje me anije, shopping etj.

Per rezervime na kontaktoni:042230668/0696153704
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim