#Octoberfest – #Festa e birres ne Munich, 29 Shtat

429 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 18 Gush 12:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
#Octoberfest – #Festa e birres ne Munich, 29 Shtator, 4 dite, 429€

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
✈️Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
🚌Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
🏨Akomodim në hotel me 3 yje,
🍞Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
👨Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Golden Sands - Agios Georgios, K... 215 EUR
Turi qe po prisnit vetem me ‪#‎Sole‬ Travel.. ✌️ 20 EUR
Java e Fundit e Super Turit me te kerkuar 📢 99 EUR
THETH 2 DITE ALL-INCLUSIVE 7000 LEKE THETH, SHKODE 7 000 LEK
Në fillim