Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 17 2021 01:52

Mostar – Medjugorje – Ujëvara Kravica

EUR

Publikuar: Tet 17 01:52
Shikime: 15
Mostar – Medjugorje – Ujëvara Kravica
2 ditë €60🍃☀️
(Udhëtohet me test antigen, PCR ose certifikatë vaksinimi të të dyja dozave)
Datat e udhëtimit:
- 23, 30 Tetor
- 6, 13, 20, 26, 27, 28 Nëntor
Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣⁣
2. Hotel ne Medjugorje
3. Mengjesi+Darka
4. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣⁣
Përshkrimi i linkut

SOLE TRAVEL

Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Rr Durresit pll 79 00355642230668 https://soletours.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione