JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: IETT 18 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Jepet me qera furgon 8+1. Prodhim i 2017. Kambio Automatike. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zinj. Makina eshte ne shume gjendje te mire. Furgoni jepet me qera vetem me shoferin qe ofrojme ne i cili disponon dhe gjuhen angleze.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim