Jahte Luksoze me Qera

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: TSTS Group 02 Tet 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ofrojme Jahte Luksi me Qera ne Shqiperi, Mal te zi dhe Greqi. Disponojme modele te ndryshme me 2 / 3 Kabina. Nje dite carter llogaritet nga ora 9.00 e mengjesit, deri ne Ora 20.00 e darkes. Mga ana jone ofrohet kapiteni dhe marinari. Karburanti dhe shpenzimet portuale jane gjithnje per llogari te klientit. Vetem nese Jahti carterohet 2 dite, mund te fleni 1 nate ne kabinat e tij. Nxitoni te telefononi per te bere rezervimin tuaj, per ti kaluar keto pushime ndryshe nga heret e tjera. Per rezervimin kontaktoni ne: 00355 672027533 - 0672030610
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim