Fillim Tetori ne Parkun 129

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 28 Sht 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 2 060 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Tiranë
Fillim Tetori ne Parkun 🌺 #Krka - #Split - #Dubrovnik🌺
➤ Dt. 4-6 Tetor ✦✦ 3 Dite ✦✦ Cmimi 129€
💎 Akomodimi ne hotel 4 YJE Luks ne Vodice (prane detit dhe ne qender te qytetit)
🤩 Hoteli disponon pishine te mbyllur
🍜 Mengjes dhe darke te shtruara Bufe

🔰🔰 Ne cmim per personin përfshihen:
1) Transporti sipas pogramit me autobuz komod vatjie – ardhje dhe te gjitha shetitjet
2) Akomodimi per Dy nete ne hotel 4 yje lluks ne Vodice, qender qyteti dhe buze detit
3) Mengjesi i dites se dyte dhe dites se trete te shtruar bufe
4) Darka e dites se pare dhe dites se dyte te shtruar bufe
5) Shoqerues shqiptar dhe guide gjate gjithe turit
6) Perdorimi i pishines se mbyllur gjate qendrimit ne hotel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim