Bileta autobuzi Italia ⛴ LINJE DETARE:

70 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 09 Pri 14:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
⛴ LINJE DETARE:

🌹Tiranë – Asti 70 Euro
💥️Tiranë – Milano 70 Euro
🌹Tiranë – Torino 70 Euro
💥Tiranë – Avellino 70 Euro
️🌹Tiranë – Romë 70 Euro
💥Tiranë – Cesena 70 Euro
🌹Tiranë – Parma 70 Euro
️️💥Tiranë – Ancona 70 Euro
️️🌹Tiranë – Pescara 70 Euro
️💥Tiranë – Bologna 70 Euro
🌹Tiranë – Perugia 70 Euro
💥Tiranë – Firenze 70 Euro
🌹️Tiranë – Pisa 70 Euro
💥Tiranë – Alessandria 70 Euro
️🌹Tiranë – Napoli 70 Euro
💥Tiranë – Frosinone 70 Euro
🌹Tiranë – Genova 80 Euro
💥Tiranë – Savona 80 Euro
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
🚌🚌Vazhdojne udhetimet drejt #Gjermanise, 100 EUR
KRKA 129 EURO 3 DITE, DT 14 SHTATOR DHE 5 TETOR 129 EUR
BILETA AUTOBUZI NGA GJERMANIA, ZVRICRA, SLLOVENIA, 120 EUR
Vjeshtë në Stamboll, 4 Ditë €229  1. Turqi 229 EUR
Në fillim