Amsterdam: Nisja më 3, 24 Nëntor. 399

399 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 11 Tet 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Amsterdam: Nisja më 3, 24 Nëntor. - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanë, Salsburg, Mynih, Hagë, Rotterdam, Pragë, Budapest, Beograd. Fjetje 2 netë në Wageningen, 1 natë në Amsterdam, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih. 1 natë në Pragë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Amsterdam - Pragë - Budapest - Beograd - Tiranë.
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
FESTA E FLAMURIT NE KODRA E DIELLIT RESORT ❤ 0 LEK
Visa application for foreign citizen to ALBANIA 100 EUR
😍Viti i Ri ne Paris😍🎆 320 EUR
SKI NE #BOGE 2 DITE €55 55 EUR
Në fillim