Amsterdam: Nisja më 3, 24 Nëntor. 399

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 11 Tet 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 5 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Tiranë
Amsterdam: Nisja më 3, 24 Nëntor. - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanë, Salsburg, Mynih, Hagë, Rotterdam, Pragë, Budapest, Beograd. Fjetje 2 netë në Wageningen, 1 natë në Amsterdam, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih. 1 natë në Pragë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Amsterdam - Pragë - Budapest - Beograd - Tiranë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim