Amsterdam 4 dite 260 euro/personi grup 4 vet <3

Shitet nga: arben 18 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Tiranë
TravelAgency-Udhetim ne Amsterdam ne hotel me 3 yje per 4 persona.Ne cmim perfshihet transferta me avion rinas-amsterdam-rinas,qendrimi 3 net ne hotel,transferta nga aeroporti amsterdamit ne hotel dhe anasjelltas.260 euro personi oferte e limituar !! Mundesi pagese dhe me 2 keste para nisjes. Kontakt whatsapp 0695192537
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim