☀Udhetime per #Festat e Nentorit me avion:

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 05 Tet 15:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 3 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Tiranë
☀Udhetime per #Festat e Nentorit

Udhetime me avion:
– Stamboll, 28, 29 Nentor, 4 Ditë, €249
– Zyrih dhe Bazel, 28 Nentor, 4 Ditë €359
– Mynih dhe Bazel, 27 Nentor, 5 Ditë €399
– Paris, 24 & 28 Nentor, 5 dite, €519
– Izrael, 26, 27 Nentor, 5 ditë, 599€
– Berlin, 5 dite €379, 27 Nentor
– Hong Kong dhe Macau, 25 Nentor, 8 Ditë €1299
– Tajlande, Bangkok dhe Pattaya, 25 Nentor, 8 Ditë €999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim