🍂Vjeshtë në #Paris, 4 Ditë €499

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 28 Sht 14:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Tiranë
🍁👉🍂Vjeshtë në #Paris, 4 Ditë €499

France

Nisja më 12, 31 Tetor

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 55 x 40x 25cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim