🍂#Vjeshtë në #Vjenë dhe #Budapest, 5 Ditë €199

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 28 Sht 14:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 3 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Tiranë
☀🍁👉🍂#Vjeshtë në #Vjenë dhe #Budapest, 5 Ditë €199

Austri

Nisja më 2, 23 Tetor.

Me Shume Detaje: Në pagesën 199 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim