📍 ULM 80 euro vajtje, 150 euro vajtje-arrdhje

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 17 Sht 14:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 1 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
📍 MUNCHEN 80 euro vajtje, 140 euro vajtje-arrdhje
📍 ULM 80 euro vajtje, 150 euro vajtje-arrdhje
📍 STUTTGART 80 euro vajtje, 150 euro vajtje-arrdhje
📍 KARLSRUHE 100 euro vajtje, 160 euro vajtje-arrdhje
📍 MANNHEIM 100 euro vajtje, 160 euro vajtje-arrdhje
📍 FRANKFURT/M 100 euro vajtje, 180 euro vajtje-arrdhje
📍 KOLN 100 euro vajtje, 180 euro vajtje-arrdhje
📍 DUSSLDORF 100 euro vajtje, 180 euro vajtje-arrdhje
📍 DORTMUND 100 euro vajtje, 180 euro vajtje-arrdhje
📍 HANNOVER 120 euro vajtje, 200 euro vajtje-arrdhje
📍 HAMBURG 120 euro vajtje, 200 euro vajtje-arrdhje

Për datat, orarin, vendin e nisjen, dhe detaje të tjera, kontakoni me agjentët tanë ! 👇
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim