💎 #DUBROVNIK 💎❤💎

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 05 Tet 15:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 1 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
💎 #DUBROVNIK 💎❤💎
⭐Akomodimi ne Hotel ADRIA 4* Luks (me pishine dimerore)⭐
🚶‍♀ Nisje Dt. 28 Nentor ✦ 3 Dite ✦ Cmimi 99€
🚶‍♀🚶‍♂ Nisje Dt. 29 Nentor ✦ 3 Dite ✦ Cmimi 99€

🍕 Mengjes dhe darke te shtruara Bufe ne restorantin e hotelit
👣👉 Vizitohen Budva, Dubrovnik, Cavtat, Kotorr

💲💲 Ne cmim per personin përfshihen:
1. Transporti sipas pogramit me autobuz komod A/C
2. Akomodimi ne Hotel Adria 4 Yje per 2 nete akomodim ne Dubrovnik
3. Mengjesi dhe darka (te cilat shtrohen bufe ne restorantin e hotelit)
4. Perdorimi i pishines dimerore gjate qendrimit ne hotel
5. Taksa e hyrjes ne Dubrovnikun e vjeter
6. Asistenca me Cicieron profesionist gjate vendeve qe do te vizitojme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim