🇦🇱Bileta autobuzi #SHQIPERI- 🇨🇭#ZVICER- 🇦🇱#S

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 17 Sht 14:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
🇦🇱Bileta autobuzi #SHQIPERI- 🇨🇭#ZVICER- 🇦🇱#SHQIPERI

👉Nisja nga Tirane ⏰ 24:00
👈Kthimi nga Zyrih ⏰ 15:30

Nisja e marte dhe e premten

Kthimi e marte dhe e premte
Cmimi 150 Euro vajtje dhe vajtje ardhje 250 Euro

Vetem kthim 100 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim