🎷🍉28 Shtator – #Paris – 399€

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 17 Sht 15:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Tiranë
☀🎷👉🎷🍉28 Shtator – #Paris – 399€

Udhetim 8 ditor

399 Euro / personi

Vizitohen: Zagreb – Ljubljane – Salsburg – Mynih – Paris – Milano

Nisja:

28 Shtator – 5 Tetor

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodimi në hotel
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:

1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. (Kosto 20 Euro Pallatet e Versajes, 13 Euro Muzeu i Luvrit, 17 Euro Kulla Eiffel)
3. Udhëtimi dhe Hyrja në Disneyland.
4.Siguracioni jetes ne udhetim
5. 20 Euro/personi taksa e qytetit Venezia

6. Taksa e turistit (1.5 euro / natë)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim