🍂🍁🍂Vjeshtë në #Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 26

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 05 Tet 15:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Tiranë
🍂🍁🍂Vjeshtë në #Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 26, 27 Nëntor

Nisja më 26, 27 Nëntor.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel te Kategorisë Turistike.
-Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Izrael me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Izrael.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim