Shiten

Shitet nga: O.Ç 29 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Shkodër
Shiten karriget dhe tavolinat ne gjendje shum te mir shum pak te perdoruna. Matriali shum i mir italian te ardhuna prej italie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim