Publikuar: Korr 06 2021 03:48

Varka per shitje

Publikuar: Korr 06 03:48
Shikime: 112
Shiten 4 varka, momentalisht ndodhen ne plazhin e Ksamilit.
Ne gjendje te re, te perdorura vetem 1 vit. Kane dhe mbulese.
Kontaktoni ne telefon per cmimin.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione