SHTEPI PLAZHI GOLEM DURRES

Shitet nga: astrti 17 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Durrës
Apartament i madh 75 metra katrore. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. Nje dhom gjumi me krevat dopio, kuzhine te madhe me dy krevat-divan, banjo dhe ballkon te madh. Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti. Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine.


cmimi eshte 375 euro per 15 dite ose 25 euro nata
TEL: +393493611657 edhe whatsapp
emal: astrittopi63@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim