SHITET HOTEL NË DURRËS, PLAZHË

Shitet nga: Alvaro DES 28 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

660 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet hotel në plazh, Durrës. Hoteli ndodhet në vijë të parë bregdetare në një nga zonat më të frekuentuara për pushues verorë në Shqipëri. Ka 3-kate, sipërfaqe të përgjithshme rreth 600 m². Ka dhe 3 rreshta me çadra të personalizuara. Objekti disponon dhe dokumentacion të rregullt hipotekor. Çmimi për shitje 660.000 €/total.
Për më shumë informacione na kontaktoni ☎️ 069 601 1333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim