Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 14 2020 01:35

Festat e Nentorit ne Beograd 🤩Oferta 89€ //

EUR

Publikuar: Nën 14 01:35
Shikime: 2
Festat e Nentorit ne Beograd 🤩Oferta 89€ // Mengjes + Darke
=➤ Nisje Dt. 28 Nentor -- 3 Dite udhetim -- Cmimi 89€
💎 Akomodimi ne hotel 4 Yje ne Beograd
🎊🇦🇱 Party ne Traget me muzike Shqiptare

🔖🔖 Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti sipas programit me autoubuz komod
2) Akomodimi per 2 nete ne hotel 4 yje ne Beograd
3) Mengjeset e dites se dyte dhe trete
4) Darkat e dites se pare dhe te dyte
5) Guida (Shoqeruesi) ne destinacionet turistike
6) Taksat Turistike
Përshkrimi i linkut

SOLE TRAVEL

Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Rr Durresit pll 79 00355642230668 https://soletours.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione