Shitet bilardo me guret dhe 4 steka 800 mije leke

Shitet nga: Blerim 08 Nën 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Shes bilardo me guret 4 steka bilardo me xhetona
Ne gjendje te mire pune aktualisht ne pun shitet per arsye se do blej bilardo profesionale
Cmimi 800 mije leke
Nr tel 0685017778
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim