DRON DjI MAVIC MINI 2 FLY MORE COMBO (NEW BOX)

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Dje 15:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Pajisje
Të tjera
➡️ DRON DjI MAVIC MINI FLY MORE COMBO (NEW BOX) (NEW BOX SASI E LIMITUAR)

SUPER OKAZION

💶Çmim: 650 EURO

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨ 🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA të BKT jepet mundësia e pagesës deri në 3 këste, 0% Interes, vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm! “R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https:/www.crs.al
.
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
0694339723
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
SAMSUNG J3 PRO GOLD QERSHOR 2016 I RI 22 000 LEK
ZHIYUN SMOOTH 4 (NE KUTI TE PAHAPUR) SASI E LIMITU 120 EUR
ACER V5-571G i3G2\8\180SSD\GT710  ''PERFEKTE'' 0 LEK
FUJITSU LIFEBOOK E754 (SI I RI) i7G4\16\500SSD\2G 0 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione