Argjile Shisha me 2 tuba ne forme Ananasi

Shitet nga: Klajdi 10 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Argjile Shisha me 2 tuba ne forme Ananasi dhe ni super model tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim