Bilardo

Shitet nga: EDI 20 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 LEK

Komuna: Kurbin
Pajisje : Të tjera
Bilardo eshte e blere para nje viti dhe sapo riparuar nga fillimi para nje jave,ne gjendje shum te mire..perfshihet dhe mbajtesja stekave..cmimi I arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim