Piketa per stervitje

100 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Klevi 25 Pri 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Kavajë
Pajisje
Të tjera
Piketa, pjata, cinezine per stervitje sportive. Perdoret ne te gjitha sporte dhe te nevojshme per seancat stervitore.
Shitje online ne te gjithe shqiperine dhe kosove. Trasporti kryhet me poste private per 2-3 dite. Na gjeni ne facebook ne faqen Pajisje Sportive dhe intagram me emrin pajisje_sportive
Leaflet
Në fillim