Blej Balkan Anapolon, Anastrazole, Clenbuterol, Di

40 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: chemshop cold 25 Sht 03:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Has
Pajisje
Të tjera
Blej steroide dhe opiate me çmime të mira


Email: steroidpharmacy4@gmail.com

Telefoni / WhatsApp: +237691315060
 
 
Dyqan Online ku ju merrni produkte 100% autentike nga farmacitë. Ne kemi këto produkte në magazinë:

Email: steroidpharmacy4@gmail.com

 Telefoni / WhatsApp: +237691315060
 
- Balkan Anapolon 60 / 50mg

- Anastrazol 60 / 1mg

- Anastrazol 60 / 0.25g

- Clenbuterol 60 / 20mg

- Clomid 60 / 50mg

- Dianabol 60 / 10mg

- Dianabol 60 / 50mg

- Esculap (tadalafil) 60 / 20mg

-Halotest 60 / 10mg

-Handro fenilprionat

-Oxandrolone

-parabolan

-primobol (inj / tabs)

-Proviron

-Stromba (inj / tabs)

- Susta

- Tamoxifen

- Testosterona (P, C, E)

-Aquatest

-GRF

-GHRP

-Genotropin


DHE STEROIDAT TJERA

-etc.

 
Të gjitha çmimet tona janë ulur në çmime me shumicë. Ne bëjmë pagesën e ardhshme të ditës për në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe SHBA, Ne gjithashtu të ofruar në mbarë botën. Ne gjithashtu kemi produkte të tjera që nuk janë në listë, kështu që nëse keni nevojë për diçka që nuk është e listuar, mos ngurroni të kërkoni më shumë informacion. Për më shumë informacion se si të vendosni një porosi, ju lutemi na kontaktoni më poshtë

Email: steroidpharmacy4@gmail.com

 Telefoni / WhatsApp: +237691315060
chemshop cold
+237691315060

WhatsApp:
+237691315060
Leaflet
Në fillim