Lojera Fati

Shitet nga: Lojera Fati Sot 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Shiten 3 Kompjutera qe jan ne gjendje pune per Lojera Fati . Gjithsej eshte 1 Pc i Math dhe 3 te vegjel . Kompjuterat jan direkt per gjendje pune pothuajse te rinj . Me kaseta origjinale RUSE JESHILE . Shiten per arsye mos perdorimi . Çmimi 2100 Lek kush i mer te gjith kurse me tek e tek flasim perseri . Kompjuteri i math eshte me çip qe mban 60% te lojes .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim