RRIP ELASTIK MANJETIK PER SHPINEN MESHKUJ/FEMRA

2 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 18:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Sonoff POW Wireless Wifi Nderpreres ON/OFF 3500W 2 500 LEK
Wavlink N300 Wireless Smart Wi-Fi Router 4 Antena 4 500 LEK
SET KAMERA 2 MP FULL HD + AKSESORE 199€ 199 EUR
Sistem Alarmi KERUI G18 Wireless GSM + Sensor  15 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Pajisje
Të tjera
RRIP ELASTIK MANJETIK PER SHPINEN MESHKUJ/FEMRA

1. Mbështetja e Ndihmës së Pozicionit është krijuar për të ndihmuar tërheqjen e shpatullave dhe drejtimin e shtyllës kurrizore
2.100% markë e re dhe me cilësi të lartë, rrip tërheqës elastik
3.Ai ju bën një bukuri elegante pavarësisht se jeni duke ecur apo duke qendruar, Sipas gjerësisë tuaj të shpatullave, rregulloni pjesën e pasme në ngushtësinë më të përshtatshme për veten
4.Ideal për personat e zyrës, Dizajni Mbështetës ndihmon në rregullimin shtylles kurrizore

Një qëndrim i keq mund të shkaktojë siklet EXTREME, dhimbje, letargji dhe madje dëme nervore me kalimin e kohës. Nëse keni ngecur të uleni dhe të punoni me orë të tëra në zyrë, kjo mbajtëse i përshtatet rutinës suaj për të parandaluar qendrimin e keq.

Ky rrip elastik ndihmon për të rregulluar qëndrimet në këmbë dhe ulur, ndërsa zvogëlon dhimbjen e shpinës, relaksim dhe përkulje. Me terapi magnetike masazhi, ajo promovon qarkullimin e gjakut dhe parandalon deformimin e shtyllës kurrizore në mënyrë efektive. Visheni ate për të hequr barkun e shkaktuar nga lakimi dhe për tu dukur më elegant!

Shendeti mbi te gjitha!!!

Cmimi: 2000 Lek

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua Set Kamera 2MP 2 Kamera 80M Ir + 2 kamera me Pir 250 EUR
Konverter me audio VGA - HDMI nga laptopi ne Tv 2 000 LEK
Kamera Dahua HDCVI Set Kamera 2MP Full HD 200€       200 EUR
2 Walkie Talkie Baofeng BF-T3 3km largesi 5500 L 5 500 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione