Biliardo

500 EUR

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxxxx 29 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Pajisje
Të tjera
okazionnnn 5 bilardo italiane me xhetona ne gjendje shum te mir me fushen e vet origjinale fush te zez ...nivel 100%....me neonat ....gur ....steka ....plus tapet i trash cilsia me e mir ...frigorifer kollon ....dhe panorama ...dhe stola tgjat ..dhe boksi muzikes edhe 1 pal gur rezerv ..shiten bashk dhe vec e vec 068 30 12 901
xxxxxxxxxxxxxxx
0683012901
Leaflet
Në fillim