Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 11 2023 01:41

Kopertona per Scootera

EUR

Publikuar: Maj 11 01:41
Shikime: 1
📞Porosit Online ose na vizitoni prane dyqanit tone!

🚗Transporti Falas!

Na gjeni prane Shkolles se Kuqe,rruga Qemal Stafa mbi Pazarin e Ri.

@bicycle_shop_
.
.
.
.
.
#bicikletaperfemije #modeletereja #supermodele #transportfalas #blionline #blitani #porositonline #porosia_vjen_tek_ju_aty_ku_ju_ndodheni #lodraperfemije #perfemije #lodra #perdjem #pervajza #tirana #albania🇦🇱 #tiranapost #tiranalifestyle
Përshkrimi i linkut

The bicycle shop

Ketu do te gjeni bicikleta te reja per femije dhe te rritur, me cmime nga me te arsyeshmet. Ndodhemi ne Korce dhe Tirane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Korce dhe Tirane Tregoje në hartë

0696192872

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ketu do te gjeni bicikleta te reja per femije dhe te rritur, me cmime nga me te arsyeshmet. Ndodhemi ne Korce dhe Tirane. 
Korce dhe Tirane 0696192872
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696192872

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione