Publikuar: Dhj 10 2019 05:44

Shitet komplet salla

LEK

Publikuar: Dhj 10 05:44
Shikime: 3
Shiten 2 BILARDO profesionale...
4 PLAYSTATION 4, 3 playstation 3, 5 TV 43INCH te shoqeruara me kolltuqe 2she...
Banak, frigorifer, 4 komplete kolltuqesh teke me tavolina...

SHITEN KOMPLET SALLA PER ARSYE EMIGRIMI.....
Nje biznes shum fitim prures, neqoftese jeni ne nje zon te populluar dhe ne afersi te shkollave.....

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355693088956

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione