Publikuar: Korr 31 2022 02:33

shiten Bilardo Garlando

EUR

Publikuar: Korr 31 02:33
Shikime: 16
Shiten dy bilardo garlando per arsye mosperdorimi
bilardot jane ne gjendje shume te mire me te gjitha funksionet e tyre , guret jane superbelg ne gjendje shume te mire
aksesore ekstra jane dy abszhure me nga tre llamba
Abazhuret jane ne kuti te pa perdorur dmth jane te reja
plus dhe 5 postera me bilardot + shume shkumsa dhe tapa te reja plus dhe disa steka te reja dhe te perdorura.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355693894311

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione