Publikuar: Maj 15 2019 09:51

Gopro hero 4

EUR

EUR
Publikuar: Maj 15 09:51
Shikime: 2
Shitet Gopro Hero 4, ne gjendje perfekte, e perdorur, e testuar ne ambiente te ndryshme, uje,kalceto,debore. Me paisje te vetat origjinale, 2 bateri origjinale Gopro, cover kundra ujit, bores, dhe goditjeve te ndryshme. Karta 32GB, bashk me karten e lidhjes ne PC per shkrakimin e video+foto etj. Karikues origjinal te Gopro. Per info 0696453460
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696453460

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione