Publikuar: Nën 27 2018 07:15

Biliardo

EUR

Publikuar: Nën 27 07:15
Shikime: 1
Elbasan
okazionnnn 3 bilardo italiane me xhetona ne gjendje shum te mir me fushen e vet origjinale fush te zez ...nivel 100%....me neonat ....gur ....steka ....plus tapet i trash cilsia me e mir ...frigorifer kollon ....dhe panorama ...dhe stola tgjat ..dhe boksi muzikes edhe 1 pal gur rezerv ..shiten bashk dhe vec e vec 068 30 12 901
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683012901

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione