Publikuar: Maj 22 2019 11:20

Arbiter Tenisi

EUR

Publikuar: Maj 22 11:20
Shikime: 3
Shitet Arbiter Personal Tenisi, programon lojen e Tenisit, gjithashtu permban sensore per matjen e hapave dhe rrahjet e zemres, matjen e distances qe pershkruan. Permban njesi matese te distances Km, njesi matese te peshes Kg, njesi matese te siperfaqes cm. Te gjitha keto duke vendosur ne te moshen, gjatesine, gjinine. Ne te gjendet dhe opsioni i programimit te gjuhes, i cili perfshin nje numer te madh gjuhesh te huaja ne te cilen ju deshironi te vendosni vete. Flm.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683334612

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione