Shiten Bilardo Garlando

1 EUR

Shitet nga: Toyota 26 Maj 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shiten 4 bilardo origjinale Italiane GARLANDO, te kmpletuara me ndriçues origjinal, gure superbelg origjinal, steka, trekendesh, furçe dhe çelsat e nivelimit.
Bilardot jane ne gjendje shume te mire pothuajse te reja pasi kane vetem pak kohe qe perdoren.
Bilardot nuk ndahen, shiten te gjitha bashke.
Shiten per efekt ndryshim destinacioni.
Per informacion:
Blerja eshte bere si me poshte:
-4 bilardo x 2000 E= 8000 E
-Guret 4 komplete x 20 000 leke= 80 000 : 125= 640E
-Ndriçues 4 x 130 E = 520 E
-Steka 16 x 2500 leke = 40 000 leke : 125 = 320 E.
Pra shuma totale e blerjes eshte:
8000 + 640 + 520 + 320 = 9480 E.
Çmimi i shitjes ne total shkone ne 6500 E.
Gjithashtu shiten edhe 8 tavolina te kompletuara me nga 4 karrike, druri, karriket me tapiceri ne gjendje shume te mire, vlera e te cilave nga 140 000 leke te reja zbret ne 70 000 leke te reja.
Kush eshte i interesuar te marri ne kete numer : 0695601205
Në fillim