Publikuar: Mar 26 2022 10:35

OKAZION,top nike merlin

LEK

LEK
Publikuar: Mar 26 10:35
Shikime: 198
Shitet top NIKE MERLIN origjinal,pak i perdorur ne gjendje te mire,i blere ne Angli para dy muajsh.
Cmimi:25 mije leke
Me kontaktoni ne nr e telefonit:0683858297 per me shume info dhe detaje.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
198
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683858297

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione