Kalceto me xhetona bashkpunim 50 / 50 %

480 EUR

650 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Sports Shop Albania Sot 01:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 7 110 LEK / muaj

Leaflet
Tavolina kalceto bashkpunim 50 / 50 %
preferohet zona e Tiranes , Durres , Elbasan
Lokale , ose qender argetimi bilardo / pinpong etj


Ose shitje.
Tavolina kalceto Profesinale me Xhetona te reja ne kuti
Me garanci dhe transport falas ne te gjithe Shqiperine
. Sports Shop Albania Rr: Komuna e Parisit -Tiranë . tel : 0694442248
Sports Shop Albania
Canada Fit
Komuna e Parisit Tirane
066 20 38 709
sports_shop.albania@hotmail.com
Sports Shop Albania
0694442248
Leaflet
Në fillim