Kalceto me xhetona bashkpunim 50 / 50 %

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Sports Shop Albania 15 Nën 01:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 7 110 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

480 EUR   650 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Tavolina kalceto bashkpunim 50 / 50 %
preferohet zona e Tiranes , Durres , Elbasan
Lokale , ose qender argetimi bilardo / pinpong etj


Ose shitje.
Tavolina kalceto Profesinale me Xhetona te reja ne kuti
Me garanci dhe transport falas ne te gjithe Shqiperine
. Sports Shop Albania Rr: Komuna e Parisit -Tiranë . tel : 0694442248
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim