Publikuar: Nën 27 2021 01:49

Football Table (gjendja 10/10)

LEK

Publikuar: Nën 27 01:49
Shikime: 1
Shitet loje football per arsyje mosperdorimi .
E Blere ne walmart per 30 euro dhe shitet pas 1 muaj perdorim per vetem 1000 leke .
Material druri rezistent dhe me pjeset e levave alumini te forte !
Transport falas ne Tirane !
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione